Ana Sayfa \ Markalar \ Kaspersky \ Kaspersky Anti-Virus 2013

Kaspersky Anti-Virus 2013

 

Kaspersky Anti-Virus 2013 Temel anti-virüs; koruma, performans, iç huzuru
Her geçen gün ortaya çıkan ve sayısı 125.000'i bulan yeni kötü amaçlı programlar nedeniyle anti-virüs koruması bir lüks değil gerekliliktir. Bilgisayarınızda etkili bir anti-virüs korumasına ihtiyaç vardır ve siz yönetilmesi kolay bir anti-virüs çözümünü hak ediyorsunuz.

Ödüllü anti-virüs; bilgisayarınızın korumasının temel taşı
Kaspersky Anti-Virus 2013; indirilmesi, yüklenmesi ve çalıştırılması kolay bir üründe, bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu temel anti-virüs teknolojilerini sunuyor. Kaspersky Anti-Virus 2013 arka planda çalışır ve bilgisayarınızın performansı üzerinde dikkate değer bir etkiye neden olmadan sizi ve bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, Truva atlarına, rootkit'lere ve diğer tehditlere karşı korur.

YARARLAR

Tüm virüslere karşı korur

Bulut tabanlı işlevselliği ve bilgisayarınızda çalışan güçlü güvenlik teknolojilerini birleştiren Kaspersky Anti-Virus 2013 günümüzdeki tehditlere karşı gereken temel güvenliği sunar.

Yeni, büyümekte olan ve bilinmeyen tehditler

Bulut tabanlı Kaspersky Security Network, en yeni virüslerden ve kötü amaçlı yazılım saldırılarından korunmanıza yardımcı olmak için dünyanın dört bir yanından katılan milyonlarca kullanıcının sistemlerinden veri toplar. Potansiyel tehditler gerçek zamanlı olarak izlenip analiz edilir ve tehlikeli işlemler zarar veremeden tamamen engellenir.

Şüpheli ve kimlik hırsızlığı amaçlı web sitelerini tanımlar

Gelişmiş kimlik hırsızlığı önleme teknolojileri, dolandırıcılık amaçlı URL'leri proaktif biçimde algılar ve buluttaki gerçek zamanlı bilgileri kullanarak değerli verilerinizin kimlik hırsızlığı amaçlı web sitelerde ifşa edilmesini önler. Ayrıca, URL Danışmanımız, tüm web bağlantılarına renk kodlu etiketler ekleyerek ilgili bağlantının ve izleyen sayfaların tehlike düzeyiyle ilgili öneride bulunur.

Kötü amaçlı yazılımların, bilgisayarınızdaki güvenlik açıklarından faydalanmasını önler

Bilgisayarınızda, en yeni düzeltmelerle güncellenmemiş uygulama veya sistem güvenlik açıkları varsa siber suçlular ve kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınıza erişim elde edebilir. Kaspersky Anti-Virus 2013, güvenlik açıklarına karşı tarama yapmaya ek olarak, herhangi bir zarar vermemesi için güvenlik açığı bulunan programların işlemlerini analiz ve kontrol eder.

Otomatik indirme ve kurulum özellikleri; zamandan ve emekten tasarruf sağlar Artık, kurulum işleminde çok daha az manuel adım gerekiyor. Ürünü web sitemizden ilk indirişinizde, en yeni ürün sürümü otomatik olarak denetlenir, mevcut kötü amaçlı yazılımlar etkisiz hale getirilir (gerekirse) ve sonra kurulum işlemi başlar.

ÖZELLİKLER
System Watcher

Bilinmeyen bir kötü amaçlı yazılım parçası bilgisayarınıza erişebilse bile, Kaspersky’nin benzersiz System Watcher bileşeni tehlikeli davranışı algılar ve birçok kötü amaçlı işlemi geri almanıza olanak tanır.

Geliştirildi! Daha iyi kimlik hırsızlığı önleme

Yeni bir kimlik hırsızlığı önleme motoru, Internet dolandırıcılarının kişisel bilgilerinize erişme girişimlerine karşı korumanızı geliştirir.

Yeni! Otomatik Güvenlik Açıklarından Faydalanma Koruması

Bilgisayarınız ve çalıştırdığı uygulamalar en yeni düzeltmelerle güncellenmemiş olsa bile, Kaspersky Anti-Virus 2013 aşağıdaki yöntemleri kullanarak güvenlik açıklarından faydalanılmasını önleyebilir:

güvenlik açığı olan uygulamalarda yürütülebilir dosyaların başlatılmasını kontrol etme
yürütülebilir dosyaların davranışını, kötü amaçlı programlarla benzerlik taşıyıp taşımadıklarına ilişkin analiz etme
güvenlik açığı olan uygulamaların izin verdiği işlemleri kısıtlama
Geliştirildi! Bir dizi kullanım senaryosuyla ilişkili olarak bilgisayar performansında minimum etki

Kaspersky Anti-Virus 2013; ağ etkinliği, programların kurulumu, web tarayıcılarının başlatılması veya programların başlatılması üzerinde dikkate değer bir etkiye neden olmayacak şekilde optimize edilmiştir. Ayrıca, özel bir Oyuncu Modu sayesinde güvenliğiniz sağlanmaya devam edilirken kesintisiz oyun deneyimi sunulur.

Geliştirildi! Optimize edilmiş anti-virüs veritabanları

Bulut sistemden sağlanan anti-virüs bilgileriyle, bilgisayarınızda depolanan anti-virüs veritabanlarının boyutunu dikkate değer biçimde küçülttük. Bu sayede performans arttı, kurulum ve güncelleme süreleri azaldı.

Yeni! Azaltılmış Pil Tüketimi

Dizüstü bilgisayarın, şarj gerekmeden önce çalışabileceği sürenin kısaltılmasını sağlamak üzere, Kaspersky Anti-Virus 2013 pil gücüyle çalışan bir dizüstü bilgisayara yüklendiğinde kaynak kullanımını otomatik olarak azaltır.

Geliştirildi! Kullanımı kolay arayüz

Temel arayüz penceresi, performansın artırılması ve tarama başlatma ve sorunları giderme de dahil popüler birçok senaryoyla ilgili olarak kullanım kolaylığı sağlanması için optimize edilmiştir.

Virtual Keyboard

Sanal Klavye, bankacılık bilgilerinin çevrimiçi girilmesi için fare düğmelerinin kullanılmasına olanak verir. Böylece kişisel bilgileriniz tuş kaydedicileri, korsanlar veya kimlik hırsızları tarafından izlenemez veya çalınamaz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
İşletim Sistemleri    Donanım Gereksinimleri
Microsoft Windows XP Home Edition (Service Pack 2 veya üstü)
Microsoft Windows XP Professional (Service Pack 2 veya üstü)
Microsoft Windows XP Professional 64-bit Edition (Service Pack 2 veya üstü)
800 MHz veya üstü işlemci
512 MB kullanılabilir RAM
Microsoft Windows Vista Home Basic (32/64-Bit)
Microsoft Windows Vista Home Premium (32/64-Bit)
Microsoft Windows Vista Business (32/64-Bit)
Microsoft Windows Vista Enterprise (32/64-Bit)
Microsoft Windows Vista Ultimate (32/64-Bit)
Microsoft Windows 7 Starter
Microsoft Windows 7 Home Basic (32/64-Bit)
Microsoft Windows 7 Home Premium (32/64-Bit)
Microsoft Windows 7 Professional (32/64-Bit)
Microsoft Windows 7 Ultimate (32/64-Bit)
1 GHz veya üstü işlemci
1 GB RAM (32-Bit) veya 2 GB RAM (64-Bit)
*Bazı ürün özellikleri yalnızca x32 işletim sistemlerinde çalışabilir.

Tüm yüklemeler için gerekenler

Sabit sürücüde yaklaşık 480 MB boş alan (anti-virüs veritabanı boyutuna bağlı olarak)
CD/DVD Sürücüsü; programın CD ROM'dan kurulumu için
Bilgisayar faresi
Internet bağlantısı; ürün etkinleştirme için
Microsoft Internet Explorer 8 veya daha yeni bir sürüm
Microsoft Windows Installer 2.0 veya daha yeni bir sürüm
Netbook'lar için donanım gereksinimleri

CPU: Intel Atom 1,6 GHz
RAM: 1 GB DDR2
Sabit Disk: 160 GB
Video Kartı: Intel GMA950
Ekran: 10,1 inç, 1024x600 geniş ekran
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP Home Edition