Ana Sayfa \ Markalar \ Kaspersky \ Kaspersky Mobile Security

Kaspersky Mobile Security

 

Telefon defterinizdeki bazı kişiler sadece size özeldir.

‘Mahremiyet Koruma’ modunda, istediğiniz kişileri ve telefon numaralarını ‘özel’ olarak saklamak tamamen kontrolünüz altındadır. İstediğiniz kişiye ait adres defteri kayıtlarını, SMS’leri ve arama kayıtlarını bir tuşa dokunarak kolayca gizleyebilir ve görünür hale getirebilirsiniz.

Sizin dışınızda hiç kimse telefonunuzun ‘Mahremiyet Koruma’ modu özelliği olduğundan haberdar olmaz ve sizin onların görmesine izin verdiğiniz şeyleri görebilirler.

 • Telefon üzerindeki kayıtları da SIM kart üzerindeki kayıtları da destekler;

• Şifre korumalıdır;

• ‘Mahremiyet Koruma’ moduna, sizin tanımladığınız bir süre sonunda otomatik olarak, telefonunuza özel bir SMS göndererek uzaktan veya el ile geçebilirsiniz.


AKILLI TELEFONLAR İÇİN DÜNYA STANDARDINDA GÜVENLİK

-Mahremiyetinizi KORUR. Telefon defterinizdeki bazı kişiler sadece size özeldir.
-Telefonunuzun çalınması veya kaybolması durumunda içinde kayıtlı kişileri, fotoğrafları ve dosyaları GÜVENCEYE ALIR

-Telefonunuz çalınması veya kaybolması durumunda YERİNİ TESPİT eder.
-İstenmeyen SMS’leri ve çağrıları ENGELLER.
-GPS Find ile EBEVEYN KONTROLÜ
-Mobil tabanlı siber suçlara karşı KORUMA.

 

Hırsızlığa Karşı Koruma
Telefonunuz çalınabilir. Kimliğiniz çalınamaz.

Çalınan veya kaybolan telefonunuzu uzaktan bloke edin. Telefonunuza göndereceğiniz önceden tanımlı bir SMS ile cihaz bloke olur ve hiç kimse içindekilere erişemez. Hatta isterseniz uzaktan verilerinizi silme seçeneğine de sahipsiniz.

Telefonunuzun bloke olması durumunda ekranında görüntülenecek bir mesaj ayarlayarak telefonunuzu bulacak yasalara saygılı vatandaşların onu size ulaştırmasını sağlarsınız.

GPS Find ile telefonunuzun yerini tespit edebilirsiniz. Kayıp cihazınıza gerekli şifreyi SMS ile gönderdiğinizde telefonunuzun tam yerini gösteren Google Maps (GPS bağlantısı kurulur kurulmaz) bağlantı adresi alacaksınız. Telefonunuzun nerede olduğunu bilgisine sahip olduğunuzda, çalınmış veya kaybolmuş olduğunu anlayarak gerekli eylemler gerçekleştirilebilir.

Telefonu çalan bir hırsızın normalde yaptığı ilk iş akıllı telefonunuzun SIM kartını çıkartmaktır. Eğer SIM kart değiştirilirse SIM İzleme fonksiyonu hemen cihazı bloke ederek, Bloke etme, Silme ve GPS Find işlevlerini kullanabilmeniz için size telefonun yeni numarasını eposta ile gönderir.


Kriptolama
Telefonunuz – sizin kaleniz

Ekstra güvenlik seviyesi ile telefonunuza hassas bilgilerinizi koyun. Akıllı telefonunuz üzerinde şifre koruması koymak ve kriptolama yapmak istediğiniz klasörleri seçin. Kriptolanmış klasörlerin ve hafıza kartlarının içeriği gerek sizin telefonunuzda gerekse bilgisayar üzerinde sizin dışınızda hiç kimse tarafından görüntülenemez.


Çağrı ve SMS Filtresi
Çağrılarınızı ve SMS’lerinizi yönetin

Önemsiz çağrılar veya mesajlar uygunsuz zamanlarda dikkatinizi dağıtıyor mu? Hangi kişilerden çağrı veya mesaj almak istediğinizi seçin.
Çağrı ve SMS filtresi beyaz liste modunda (sadece belirlediğiniz kişilerden çağrı ve mesaj alma) veya kara liste modunda (listede bulunan numarala dışında herkesten çağrı ve mesaj alma) çalışabilir. Tek-tıklamayla işlem; listelerinizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmadı.


Ebeveyn Kontrolü
Çocuğunuzun telefonu içinde bir siber dadı

Kaspersky Mobile Security çocuğunuzun telefonuna kurulduğunda, yüksek ücretli servisler de dahil istenmeyen numaralara çağrı yapmasını veya SMS göndermesini engeller. GPS Find, gece veya gündüz her saatte çocuğunuzun tam olarak nerede olduğunu bilmenize imkan verir.

 

Sistem Gereksinimleri

• Android: 1.6 - 2.3
• Blackberry: 4.5 – 6.0

• Symbian (Nokia): Symbian^3 S60 9.1, 9.2, 9.3, 9.4
• Windows Mobile: 5.0 - 6.5

Akıllı Telefonunuzda hangi İşletim Sisteminin kullanıldığını belirleyebilirsiniz. Lütfen burayı tıklatın Desteklenen aygıtlar listesi.

Symbian
Windows Mobile
BlackBerry
Android
Hırsızlığa Karşı Koruma++++
Gizlilik Koruması+++
Arama ve SMS Filtresi++++
Şifreleme++
Ebeveyn Denetimi++
Anti-Virüs+++