Ana Sayfa \ Markalar \ Kaspersky \ Kaspersky Security For Android

Kaspersky Security For Android


Kaspersky Security for Android

Tek bir ürünle akıllı telefonunuzun ve tabletinizin güvende olmasını sağlayın!
Kaspersky Security for Android, Android cihazlarınızı ve bu cihazlarda sakladığınız kişisel bilgileri korur. Gelişmiş anti-hırsızlık özellikleri, kaybolan veya çalınan cihazınızı engelleyebilir, cihazdaki verileri silebilir ve cihazın konumunu belirleyebilir. Ayrıca, gerçek zamanlı Internet tehdidi koruması ve indirilen dosya ve uygulamalarda virüs taraması uygulanması çevrimiçi ortamda güvende olmanıza yardımcı olur.

Mobil siber suçlara ve Internet'teki tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma
Uygulamalarda otomatik virüs taraması
En gelişmiş anti-hırsızlık teknolojileri
Gizlilik ve Web koruması

TEMEL ÖZELLİKLERİ
Android akıllı telefonunuzu koruyun

Akıllı telefonunuz ve içeriği; kaybolmaya, hırsızlığa, virüs saldırılarına ve gizlilik ihlallerine karşı en gelişmiş korumaya ihtiyaç duyar. Artık akıllı telefonunuzda, PC'nizdekiyle aynı koruma seviyesinin keyfine varabilirsiniz; verileriniz ve kişileriniz, siber suçlulardan ve meraklı gözlerden korunur.

Özellikler:

SIM kart değiştirilmiş olsa bile çalınan telefonları devre dışı bırakır ve cihaz içindeki bilgileri siler
Google Haritalar™ koordinatları sağlayan gelişmiş telefon bulma teknolojisi
Belirli kişilerden veya bilinmeyen numaralardan gelen istenmeyen çağrıları ve metinleri engeller
7/24 koruma için gerçek zamanlı virüs tarayıcı ve gelişmiş güvenlik duvarı
Yeni ve büyümekte olan tehditlere karşı bulut özellikli koruma
Seçilen kişileri, çağrıları ve SMS metinlerini gizlemek için gizlilik modu
Kimlik hırsızlığı amaçlı web siteleri de dahil kötü ve dolandırıcılık amaçlı bağlantılar için web filtresi
Ürün kendini izinsiz erişime karşı korur
Android tabletinizi koruyun

Web'de arama yaparken, sosyal ağ sitelerinde gezinirken veya uygulama, oyun ve film indirirken, Kaspersky Security for Android sizi Internet tehditlerine karşı korur. Tabletiniz kaybolsa veya çalınsa bile Kaspersky teknolojileri cihazınızı korumaya devam edebilir.

Özellikler:

Virüslere, casus yazılımlara, Truva Atlarına, bot saldırılarına ve daha fazlasına karşı bulut özellikli koruma
İndirilen uygulamalarda otomatik virüs tarama
Tehlikeli ve dolandırıcılık amaçlı web bağlantılarına karşı gerçek zamanlı koruma
Kişisel bilgilerinizi korumak için kayıp tabletinizi uzaktan kilitleme
Kaybolan veya çalınan tabletinizin bulunmasına yardımcı olan "konum belirleme" işlevi
Kayıp tabletinizdeki önemli bilgileri uzaktan silme
Tabletinizi izinsiz kullanan kişilerin gizlice fotoğrafını çekerek bu kişilerin belirlenmesine yardımcı olur
Anti casus komutlarını etkinleştirmek ve son etkinliklere ilişkin kayıtları incelemek için kaybolan veya çalınan tabletinizle iletişim sağlar

ÖZELLİK AÇIKLAMASI VE KARŞILAŞTIRMA

Anti-Virüs
Kesintisiz koruma

Tam işlevli, gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım korumasının yanı sıra kablosuz otomatik güncellemeler, ağ bağlantılarını izleme ve çok daha fazlası her zaman hizmetinizdedir.

İndirilen uygulamalarda otomatik virüs taraması
Talep üzerine ve planlı anti-virüs taramaları
Kablosuz anti-virüs veritabanı güncellemeleri
Bulut özellikli anti-virüs koruması

Bulut güvenliği, klasik imza tabanlı teknolojilere ek olarak, cihazınızın çevrimiçi ve çevrimdışıyken güvenliğini en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Şüpheli dosyalar, hem bilinen kötü amaçlı yazılım imzalarına karşı hem de bulutta denetlenir. Böylece yeni ve büyümekte olan tehditlere karşı anında, gerçek zamanlı koruma sağlanır.

Arama ve SMS Filtresi
Aramalarınızı ve SMS'lerinizi yönetin

Olur olmaz zamanlarda gelen önemsiz aramalardan veya mesajlardan rahatsız mı oluyorsunuz? Kaspersky Security for Android, arama ve mesaj kabul etmek istediğiniz kişileri seçmenize olanak tanır. Arama ve SMS Filtresi, sadece belirlenen kişilerden gelen aramaların ve mesajların kabul edildiği beyaz liste modunda veya kara listedeki numaralardan gelen arama ve mesajlar dışında tüm aramaların kabul edildiği kara liste modunda çalışabilir. Tek tıklatmayla çalışma, listelerinizin yönetilmesinin hiç bu kadar kolay olmadığı anlamına gelir.

Gizlilik Koruması
Özel kişilerinizin gizliliğini koruyun

"Gizlilik Koruması" modunda, "özel" kalmasını istediğiniz kişiler ve telefon numaraları üzerinde özel kontrolünüz vardır. Sadece bir tuşa basarak, telefon defteri girişleri, SMS'ler ve arama kayıtları da dahil olmak üzere belirli bir kişiye ilişkin tüm bilgileri gizleyebilirsiniz. Diğer kişiler telefonunuzun "Gizlilik Koruması" modunda olduğunun farkına varamaz ve sadece onlara göstermek istediğiniz şeyleri görebildiklerini bilmez.

Hem telefon defteri hem de SIM kişilerini destekler
Parola korumalı
"Gizlilik Koruması" moduna çeşitli şekillerde geçiş yapabilirsiniz:
manuel olarak
tanımlı bir sürenin ardından otomatik olarak
uzaktan, telefonunuza özel bir kısa mesaj göndererek
Anti-Hırsızlık Koruması
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için kaybolan cihazınızı uzaktan kilitleyin

Android cihazınızda sakladığınız tüm dosyaları ve önemli bilgileri meraklı gözlerden koruyabilirsiniz. Tabletlere özel bir web portalı veya akıllı telefonlara yönelik öntanımlı bir SMS komutuyla cihazınızı kilitleyerek cihazın içindeki bilgilere ulaşılamamasını sağlayabilirsiniz.

Kaybolan cihazınızdaki bilgileri uzaktan silin

Kaybolan cihazınızı bulabileceğinizden emin değilseniz, cihaz içinde sakladığınız tüm bilgileri uzaktan silebilirsiniz. Tabletlere yönelik kişisel web portalınızla veya akıllı telefonlara yönelik öntanımlı bir SMS ile uygun komutu göndererek önemli bilgilerinizin gizli kalmasını sağlayabilirsiniz.

Tabletinizi izinsiz kullanan kişilerin gizlice fotoğrafını çekerek bu kişilerin belirleyin

Android tabletinizin veya akıllı telefonunuzun bir hırsız veya izinsiz kullanıcı tarafından kullanıldığına dair kanıt arıyorsanız, Kaspersky Security for Android'de gizlice bir dizi fotoğraf çekerek bu fotoğrafları doğrudan kişisel web portalınıza gönderen ‘gizli çekim’ özelliği bulunmaktadır.

Kaybolan veya çalınan cihazınızın yerini bulun

Değerli Android cihazınızı bulamıyorsanız panik yapmanıza gerek yok. Kaspersky Security for Android sayesinde, cihazınızın geçerli konumunu gösteren bir Google Haritalar bağlantısı alırsınız. Cihazınızın konum bilgilerini öğrenmeniz, cihazınızın kaybolduğunu mu yoksa çalındığını mı belirlemenize yardımcı olarak uygun eylemleri gerçekleştirmenize imkan tanıyacaktır.

Hırsızın telefonunuzda SIM kartı değiştirip değiştirmediğini öğrenin

Akıllı telefonunuzun SIM kartı değiştirilirse SIM Watch, cihazı hemen engeller ve size telefonunuzda kullanılan yeni numaranın yer aldığı bir mesaj gönderir. Böylece Engelleme, Silme GPS Bulma işlevlerini kullanabilirsiniz.

Cihazınızın her zaman korunduğundan emin olun

Cihaz Yönetimi özelliği, cihazınıza erişimi kontrol edebilir ve Kaspersky Security for Android'in yetkisiz kaldırılmasına karşı koruma sağlar. Başka kullanıcılar ve üçüncü taraf uygulamalar, gizli kod olmadan cihazınızdaki Kaspersky Security for Android'e erişemez.

Web Koruması
Tabletinizle web sitelerinde gezinirken güvende olun

Bir tarayıcı kullanarak Internet'te gezindiğinizde, Kaspersky Security for Android, kimlik bilgilerinizi ve paranızı çalmak üzere tasarlanan dolandırıcılık amaçlı ‘kimlik hırsızlığı’ web siteleri dahil olmak üzere tüm tehlikeli bağlantıları tespit eder ve engeller.

Web Yönetimi
Tabletinizi kaybolsa veya çalınsa bile yönetin

Android tabletiniz kaybolursa veya çalınırsa, size özel web tabanlı kontrol merkeziniz, tabletinizle uzaktan iletişim kurmanız için kolay bir yöntem sunar. Kullanım kolaylığı amaçlanarak tasarlanan Web Yönetimi portalı şunları yapabilmenize olanak sağlar:

Anti-casus komutlarını etkinleştirin: Engelle, Sil, Bul ve Gizli Fotoğraf Çek
Etkinleştirilmiş komutlar gibi geçerli etkinlikleri inceleyin, anti-casus komutlarının durumunu ve bu komutlardan gelen sonuçları görüntüleyin

SİSTEM GEREKSİNİMİ
Akıllı telefonlar:

Android 2.2'den 2.3 ve 4.0'a kadar
Minimum çözünürlük = 320x480
Tabletler:

Android 2.2'den 3.1'e kadar