Ana Sayfa \ Markalar \ Kaspersky \ Kaspersky Security For Mac

Kaspersky Security For Mac


Kaspersky®
Security for Mac YENİ!
Mac'iniz, verileriniz ve çocuklarınız güvende kalsın
Kötü amaçlı yazılımlar yalnızca bilgisayarınızı etkilemez. Mac'inizin ve Mac bilgisayarınızda depoladığınız kişisel verilerin güvenliğini tehlikeye atabilecek kötü amaçlı kodların ve Internet tehditlerinin sayısı neredeyse her geçen gün artmaktadır.

Virüslere, Truva atlarına, casus yazılımlara, kimlik hırsızlığı denemelerine, tehlikeli web sitelerine ve diğer tehditlere karşı gelişmiş, gerçek zamanlı koruma sağlayan Kaspersky Security for Mac; Mac bilgisayarınızın, verilerinizin ve çocuklarınızın güvende kalmasını sağlayabilir. Ayrıca Mac'inizin PC kötü amaçlı yazılımlarını ailenize, arkadaşlarınıza ve ağınızdaki iş arkadaşlarınıza aktarmasını da engelleyebilir.

YARALARI
Geliştirildi!
Kimlik hırsızlığı ve kötü amaçlı web sitelerine karşı koruma
Kaspersky Security for Mac, bilinen tehditlere ve yeni veya büyümekte olan tehditlere (virüsler, Truva atları, bot'lar, casus yazılımlar ve başka tehditler de dahil) karşı gelişmiş koruma sunmak için hem geleneksel hem de bulut tabanlı teknolojileri kullanır.


Yeni!
Kimlik hırsızlığı ve kötü amaçlı web sitelerine karşı koruma
Bir web sitesini tarayıcınızda açmadan önce bile Kaspersky Security for Mac, ilgili web sitesini kimlik hırsızlığı amaçlı sitelerden ve tehlikeli URL'lerden oluşan bir veritabanından kontrol eder. Ayrıca web sitesinde kötü amaçlı kod olup olmadığına da bakar.


Yeni!
Çevrimiçi ortamda çocuklarınızın güvenliğini sağlamak için Gelişmiş Ebeveyn Denetimleri
Çocuklarınızın Internet kullanımını izleyip sınırlayın, uygun olmayan içeriğe sahip sitelere erişimi engelleyin, telefon numaralarınız gibi özel verilerinizin paylaşılmasını önleyin ve çevrimiçi sosyal ağ sitelerindeki iletişimi kontrol edin.


Yeni!
Tuş kaydedicileri, ekran yakalama kötü amaçlı yazılımlarını ve kimlik hırsızlarını alt edin
Web formlarına kişisel veya finansal bilgi girmeniz gerektiğinde, benzersiz Sanal Klavye; tuş kaydediciler, ekran yakalama kötü amaçlı yazılımları veya kimlik hırsızları tarafından ele geçirilemeyen fare tıklatmalarını kullanır.


Geliştirildi!
Tanıdık, Mac stili arabirim
Mac stilindeki arabirimi sayesinde, Kaspersky Security for Mac kullanılması olağanüstü şekilde kolaydır. Temel özelliklere ve Mac’inizin korunma durumuyla ilgili gerçek zamanlı güncellemeye ana arabirimden her zaman kolayca erişilebilir.

ÖZELLİKLER

Kaspersky Security for Mac, 2012 yazında piyasaya çıkacak olan yeni OS X Mountain Lion 10.8 de dahil en yeni Mac işletim sistemleriyle uyumludur.

Yerel anti-virüs korumasıyla bulut tabanlı korumayı birleştirme
Yerel anti-virüs veritabanlarını ve bulut tabanlı bilgi kaynaklarını kullanan Kaspersky Security for Mac, Mac'inizin her zaman en güncel, güvenli ve güvenilir korumaya sahip olduğundan emin olmanızı sağlar. Saatlik güncellemeler anti-virüs veritabanlarınızı güncel tutarken, bulut koruma teknolojileri (Kaspersky’nin, tehlikeli uygulamaları ve web sitelerini kapsayan Acil Algılama Sistemi başvuru veritabanları da dahil) yeni tehditlere karşı hızlı tepkiye olanak tanır.


Internet deneyiminizi güvence altına alma
Herhangi bir web tarayıcısı kullanılarak Internet'ten indirilen tüm dosyalar kötü amaçlı yazılımlara karşı taranır. İster Safari, Mozilla Firefox isterse de Google Chrome kullanıyor olun, Kaspersky URL Danışmanı, şüpheli ve tehlikeli web sitesi bağlantıları hakkında sizi uyarmak üzere web sitesi itibar bilgileriyle ilgili olarak bulut tabanlı bilgilere erişir. Ayrıca Kaspersky Security for Mac kimlik hırsızlığı web sitelerini etkili şekilde algılar ve engeller. Buna ek olarak, Kaspersky’nin Sanal Klavyesi oturum açma bilgilerinizin, parolalarınızın ve bankacılık ayrıntılarınızın tuş kaydediciler veya ekran yakalama kötü amaçlı yazılımları tarafından ele geçirilmeye karşı korunmasına yardımcı olur.


Kontrolü ebeveynlere verme
Ebeveynler, çocuklarının Internet kullanım süresine sınırlama getirmeye ek olarak, uygun olmayan içeriğe sahip sitelere erişimi engelleyerek ve belirli kişisel verilerin paylaşılmasını önleyerek çocuklarının çevrimiçi ortamda neler yaptığına ilişkin ayrıntılı raporlar görüntüleyebilir ve sosyal ağ sitelerindeki yazışmalarını görebilir. Kaspersky Security for Mac, müzik ve video dosyaları, uygulamalar veya arşivler de dahil belirli dosya türlerinin indirilmesini de engelleyebilir.


Mac'inizin çalışmasına izin verme
Kaspersky Security for Mac verimlilik için tasarlanmıştır. Dolayısıyla diğer pek çok güvenlik ürününe kıyasla Mac'inizin performansı üzerinde çok daha az etkiye sahiptir. Performans üzerindeki etkiyi azaltmak için Kaspersky’nin benzersiz iSwiftTM teknolojileri akıllı bir yaklaşımla yalnızca yeni olan ve bir önceki tarama işleminden bu yana değişen dosyaları tarar. Artırılmış verimlilik için tarama hızı da kullanıcının etkinliğine göre dengelenir.

SİSTEM GEREKSİNİMİ
İşletim Sistemleri
Donanım Gereksinimleri
Mac OS X 10.6, 10.7 veya 10.8
Intel® işlemcili Mac sistemi
İnternet bağlantısı (ürün etkinleştirilmesi ve güncellemeler için)