Ana Sayfa \ Markalar \ Novastor

Novastor

 

Novastor büyük uluslararası organizasyonlardan küçük ve orta ölçekli işletmelere ve hatta ev kullanıcılarına yönelik veri koruma, veri kurtarma ve uzun dönem veri depolama çözümleri sağlamaktadır. Ürünlerini Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya’daki laboratuvarlarda geliştirmekte olan Novastor’un merkezi İsviçre’de bulunmaktadır.

Yedekleme çözümleri üzerine geliştirilen Novastor ürünleri, iş istasyonu ve sunucu yedekleme, ağ yedekleme ve bulut tabanlı yedekleme olarak üç ana gruba ayrılmaktadır. Novastor geliştirmiş olduğu kullanıcı dostu, yüksek performanslı ve düşük maliyetli çözümleriyle tüm dünyada milyonlarca bilgisayar ve sunucuda güvenle kullanılmaktadır.

•    Novabackup Server rakiplerine kıyasla daha düşük maliyetli olup daha zengin içeriklidir.
•    Novabackup Professional hızlı ve güvenli veri yedeklemesi yapılmasına olanak tanır.
•    Novabackup Business Essentials hem fiziksel, hem sanal makineleri tek bir uygulama ve tek bir lisansla koruma altına alır.
•    Novabackup DataCenter 10’dan 10.000 sunucuya kadar 100.000’den fazla yedekleme görevini güvenilir bir şekilde yerine getirir.
•    Novabackup xSP, dünyadaki binlerce servis sağlayıcı gibi, kullanım miktarına göre ödeme özelliğiyle finansal riskleri azaltır.
•    Novabackup Remote Workforce yedekleme servisine felaket kurtarma (disaster recovery) özelliği ekleyerek veri kullanılabilirliğini arttırır.

 

Demo Dosyaları Videolar Dökümanlar
Business Essentials
Novastor Kurulum & Kullanım
RW Quick Start Guide
Business Essentials Network Novastor SQL Yedekleme Quick Start Guide
Central Management Console Novastor VMWare Yedekleme xSP Quick Start Guide
Professional Quick Unistall Guide
Server