Ana Sayfa \ Markalar \ Seavus

Seavus

 

 

Seavus 1999 yılından beri yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri veren ve günümüzde 500’den fazla çalışanıyla müşterilerine yüksek kaliteli çözüm ve hizmetler sunan İsveç merkezli bir teknoloji şirketidir. Müşterilerinden gelen istekleri dinleyerek ulaşmış olduğu yüksek kalite standartlarını ISO 9001:2008’e göre Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004’e göre Çevresel Yönetim Sistemi ve ISO 20000:2005’e göre BT Servis Yönetim Sistemi ile perçinleyen Seavus yüklendiği sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Seavus proje yönetiminin ve yaratıcılığın olmazlarından olan zihin haritalama ve beyin fırtınası süreçlerinde verimliliği arttıran DropMind ve Microsoft Project ile yaratılan projelerin kolayca izlenip paylaşılabilmesini sağlayan ProjectViewer ürünleriyle kurumların olduğu kadar, bireysel kullanıcıların da beğenisini kazanmıştır.

• Microsoft Project planlarını izlemek için yaratılan en iyi kurumsal yazılım; Seavus ProjectViewer.
• Dünya çapında 2 milyondan fazla Seavus ProjectViewer kullanıcısı.
• Sunucuya ihtiyaç duymadan kurum içerisinde ortak çalışmaya izin veren tek proje izleme yazılımı.
• Gelişmis Microsoft Office entegrasyonu ve senkronizasyonu sağlayan DropMind.
• DropMind ile organik ve sezgisel zihin haritalama.

 

 

 

 

 

DropMind

· Zihin haritalamayla fikirlerin beyin fırtınası ve bilgilerin organize edilmesi

· Büyük resmi görerek projelerin etkili planlanması

· Sık kullandığınız iş yazılımlarıyla bütünleşme

DropMind proje yöneticilerinin, satış ve pazarlama profesyonellerinin, eğitmenlerin, akademisyenlerin ve yaşamlarında etkili planlamaya ihtiyacı olan tüm bireylerin basit ve etkili bir şekilde zihin haritalama tekniklerini kullanarak düşüncelerini görselleştirmelerine yardımcı olur.  

DropMind görsel düşünme, beyin fırtınası, planlama ve organizasyon için kullanılan dinamik bir zihin haritalama yazılımıdır. Seavus DropMind gerek bireylerin, gerekse şirketlerin ihtiyaç duydukları bilgileri toparlayıp organize etmelerine, bu bilgileri güçlü bir görsellikle sunmalarına olanak tanır.

DropMind bilgilerin düzenlenmesine, hafızanın görsel nesnelerle gelişmesine ve böylece üretkenliğin ve yaratıcılığın artmasına yardımcı olur. Bu profesyonel aracı kullanarak fikirlerinizi kavrama çevirebilir, elinizdeki bilgileri yönetebilir ve değerli zamanınızdan tasarruf ederek üretkenliğinizi arttırabilirsiniz. DropMind sorunları daha kolay çözebilmek, iletişimi güçlendirmek ve planları daha hızlı ve yaratıcı bir şekilde hayata geçirmek için kullanılabilecek etkili bir araçtır.

Sürekli olarak aklımızda dolaşan düşüncelerimiz yaşamlarımızı yönlendirir. DropMind zihnimizdeki bu değerli düşüncelerin güçlü ve sezgisel bir zihin haritasına yerleştirilerek görselleştirilmesini sağlar.

Düşüncelerinizi görselleştirirken bir yandan da eğlenirsiniz. Aklınıza gelen bir düşünceyi kolayca haritanıza ekleyerek görsel düşünce sürecinizi oluşturabilirsiniz.

DropMind temel zihin haritalama fonksiyonlarını tek bir tıklamayla yerine getirmenizi ve sezgisel kullanıcı ara yüzüyle kolayca görselleştirmenizi, düşüncelerinizi bir mantık zinciri içerisinde ifade etmenizi sağlar. Sözcükler tek başlarına onları görselleştirdiğiniz zaman olduğu kadar güçlü değillerdir.