Ana Sayfa \ Markalar \ Zyxel

ZYXEL


Zyxel 
1989 yılında Tayvan’da kurulmuştur. Kurumsal kullanıcılar, servis sağlayıcıları ve ev kullanıcıları için günümüzün önde gelen geniş bant erişim çözüm sağlayıcısı olan Zyxel aynı zamanda dünyanın ilk modem üreticilerinden bir tanesidir. Dünya çapında 33 ofisi ve 3 AR-GE merkeziyle 3.200’den fazla çalışana sahip olan şirket 150’den fazla ülkede ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Zyxel sektörel liderliğini sürekli olarak yenileyip geliştirdiği teknolojileri ile sürdürürken, bu teknolojilerle WAN ve LAN çözümlerinin entegrasyonunu sağlayabilen birkaç üreticiden bir tanesidir. Zyxel kullanıcılarına hızlı, güvenli ve verimli bir internet deneyimi yaşatmak için bilişim sektörünün 
diğer önemli küresel oyuncularıyla da stratejik işbirlikleri kurmakta ve geliştirmektedir. Zyxel DSL’den merkezi ağ yönetim sistemlerine kadar çok geniş aralıkta bütünleşmiş çözümler sunmaktadır. 

•    Zyxel kurumsal çözümleri rekabet avantajını yakalayarak daha da büyümek için bilişim altyapısına ve uygulamalarına ihtiyacı olan kurumlara yanıt verebilmek için tasarlanmıştır.
•    Yüksek çözünürlüklü IPTV’den video konferans çözümlerine kadar geniş ürün ve hizmet yelpazesi.
•    Güvenilir ev ağları oluşturabilmek için kullanımı kolay, enerji tasarrufu sağlayan, çevreye duyarlı ve düşük maliyetli sayısal çözümler.